Stránky autoškoly http://www.autoskolahejl.cz byly přesunuty na nové stránky http://www.autoskolasumperk.cz

Použijte prosím tento odkaz, pokud nebudete přesměrováni automaticky.

O nás - autoškola Hana Hejlová, autoškola Šumperk

O nás - autoškola Hana Hejlová, autoškola Šumperk

O nás - autoškola Hejlová, autoškola Šumperk

Pozor, otevřeno v novém okně. PDFTiskEmail

Srdečně Vás vítáme na našich webových stránkách. Dovolte mi, abych se představila, jmenuji se Hana Hejlová a spolu se svým otcem Miroslavem Hejlem Vám představujeme naši autoškolu, jejíž název je Autoškola Hejlová.

V první řadě si Vás dovoluji seznámit s celou historií naší autoškoly.
Po dlouholetých zkušenostech ji založil Miroslav Hejl. Jeho zkušenosti sahají až do roku 1980, kdy začal působit jako zaměstnanec státní autoškoly. Zde prováděl výcvik na tyto skupiny: motocykl, os. automobil, nákladní automobil, autobus, traktor a v neposlední řadě také doplňkové výcviky na přívěs a návěs. V roce 1992 ze státní autoškoly odešel a společně se třemi dalšími instruktory založili novou šumperskou autoškolu,která nese název Autoškola u Grandu. Po několika letech se rozhodl pro úplné osamostatnění a tak došlo ke vzniku Autoškola Hejl.

Autoškola Hejl měla a stále má sídlo v rodinném domě v Šumperku na ulici ČSA 15 . Zprvu byla situována do přízemí v původní části domu, kde se niní nachází hospůdka Biker`s bar, ve které si můžete dát néjen dobré pivo, ale v letním období také něco na zub z tamějšího grilu a udírny. Nadále se zde nachází také Penzionek, kde se nachází příjemné ubytování v podobě moderně zařízencýh pokojů a komfortních apartmánů.

K původnímu domu byla postavena přístavba, do které se tehdy ještě autoškola Hejl přesunula. I v nové části domu změnila ještě několikrát své umístění a v roce 2007 došlo k jejímu rozšíření na Autoškola Hejlová & Hejl, přičemž vznikla další pobočka, která se nachází v kulturním domě v Zabřeze na Moravě, opět pod názvem Autoškola Hejlová & Hejl.

V letošním roce 2010 autoškola opět změní své místo, které ovšem zůstává stále ve stejné budově, jen dojde k jejímu přemístění do nové části domu.
Již teď Vám můžeme slíbit, že Autoškola Hejlová & Hejl získá modernější vzhled a velmi příjemné prostředí, ve kterém Vám budeme moci nabídnou při teoretické výuce šálek dobré kávy nebo čaje.

 

Autoškola Hejlová & Hejl Šumperk


Autoškola Šumperk | Matematické, fyzikální a chemické vzorce, vzorečky | Ojetá auta, Ojeté vozy | Konfigurátor ALU kol | Autosklo zdarma | Pronájem rekreační chaty, chalupy | čtyřkolky,motoinzerce |